Харківські паралімпійкі-фехтувальниці вибороли чотири нагороди на етапі Кубку світу

Представники Харківської області завоювали чотири нагороди на етапі Кубку світу з фехтування серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату.

Як дізнався Харків Times з повідомлення прес-служби ХОДА, турнір відбувся у Варшаві з 11 по 15 липня.

Участь у змаганнях взяли понад 250 фехтувальників з 34 країн світу, а за їх підсумками збірна України виборола три срібні та чотири бронзові медалі. З них дві срібні та дві бронзові нагороди – на рахунку харківських спортсменок.

У командній жіночій шпазі харків’янки Євгенія Бреус, Наталя Мандрик та Олена Федота, а також Ольга Єсіна з Київської області посіли друге місце.

Також срібну медаль Євгенія Бреус та Олена Федота разом із львів’янкою Наталею Морквич і спортсменкою з Миколаєва Тетяною Позняк вибороли в командній жіночій шаблі.

Дві бронзові нагороди харківські фехтувальниці здобули в індивідуальних змаганнях. Євгенія Бреус посіла третє місце в жіночій шпазі категорії А. Олена Федота стала бронзовою призеркою у фехтуванні на шаблі категорії В.

Попереду в спортсменок – чемпіонат світу з фехтування на візках, який у вересні цього року відбудеться в Кореї.

Як повідомляв ХарківTimes харків’янки здобули “золото” та “срібло” етапу Кубку світу з фехтування на візках у Кіото.