У Харкові відбудуться матчі чемпіонату Європи з регбі серед жінок

Фото: telegraf.com.ua

20 та 21 липня на арені спорткомплексу «Динамо» відбудуться матчі чемпіонату Європи з регбі серед жінок

Про це Харків Times дізнався із повідомлення прес-служби обладміністрації.

12 липня під час робочої наради під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева обговорили організаційні питання проведення міжнародного спортивного заходу.

Як зазначив представник громадської спілки «Федерацiя регбi Харкiвської областi» Роман Бихов, регбійні матчі проходитимуть на арені спорткомплексу «Динамо».

«У перший день боротьба буде проходити в групах, а на другий відбудуться фінальні змагання. Участь у змаганнях візьмуть 12 європейських команд. Очікуємо, що захід відвідають близько 5 тисяч глядачів», – повідомив Роман Бихов.

Також він підкреслив, що проведення чемпіонату Європи на Харківщині має величезне значення як для нашого регіону, так і для всього спортивного олімпійського руху України, оскільки турнір є одним з кваліфікаційних етапів до Олімпійських ігор у Токіо.

«Хочу закцентувати увагу організаторів на забезпеченні заходів безпеки при підготовці, під час тренувань та безпосередньо змагань. Харківщина повинна показати високий рівень організації та проведення міжнародних спортивних заходів», – зазначив Анатолій Бабічев.