Затримано офіцера Харківського університету Повітряних Сил

Фото: Wikimapia

Під час одержання неправомірної вигоди був затриманий офіцер Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Про це повідомляє Харків Times з посиланням на ХНУПС.

«9 липня 2019 року військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону спільно з Управлінням захисту економіки Нацноліції Чернігівській області та слідчими слідчого управління ГУ Напполіції в Чернігівській області під час одержання неправомірної вигоди був затриманий офіцер Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба», – йдеться у повідомленні.

Військовослужбовець за 3000 гривень хабаря дозволив доступ цивільним особам — представникам приватного підприємства на територію охоронюваного військового об’єкту, колишнього військового аеродрому, що дислокується в м. Чернігові та за «винагороду» у 500 доларів США посприяв в укладенні на тривалий строк договору оренди ділянки колишнього аеродрому.

На разі тривають першочергові слідчі дії, за результатами яких неодмінно буде вжито всіх передбачених Законом заходів. Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченою п. З сі.368 Кримінальної о кодексу України та вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

По даному факту командування університету проводить службове розслідування.