На Харківщині у день виборів за порядком слідкуватимуть 7 тисяч правоохоронців

У Харківській області для проведення позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться у неділю, 21 липня, створено 14 окружних виборчих комісій та 1800 територіальних виборчих дільниць. За п’ять днів до виборів кожну дільницю під цілодобову охорону візьмуть співробітники Нацполіції.

Про це під час брифінгу розповів заступник голови Харьківської обладміністрації Олександр Скакун, повідомляє  Харків Times з посиланням на прес-службу ХОДА.

Олександр Скакун розповів, що дільниці розміщуються на 1393 об’єктах, з яких 11 об’єктів установ виконання покарань та 5 – Міністерства оборони України.

«З метою забезпечення публічного порядку та безпеки в день проведення позачергових виборів народних депутатів України в Харківській області, 21 липня, планується залучити 6900 працівників поліції, курсантів та викладачів вищих навчальних закладів систем МВС, ДСНС та службовців Нацгвардії України. В Харківській області планується залучити до чергування 1694 співробітників ДСНС та 188 одиниць техніки. На випадок надходження повідомлень про мінування під час виборчого процесу для оперативного реагування створено ще 9 груп вибухотехнічної служби. За 5 днів до початку виборчого процесу кожну дільницю буде взято під цілодобову охорону силами Нацполіції», – повідомив Олександр Скакун.

У день виборів посилено охоронятимуть об’єкти критичної інфраструктури та кордон.

Заступник голови ХОДА також повідомив, що станом на 9 липня до підрозділів ГУ Національної поліції в Харківській області надійшло більше 200 повідомлень про виявлені факти порушення правил проведення передвиборчої агітації. За 20 фактами відомості внесені до ЄРДР, дані кримінальної справи розслідуються органами поліції.

Як повідомляв ХарківTimes, поліція Харкова відкрила кримінальну справу через реєстрацію “двійників” на виборах.