Харківська влада, Фонд Грановського та Укрпошта запустили пілотний проект з ремонту поштових відділень

Фото: ХарківTimes

Влада Харкова, Фонд Олександра Грановського і “Укрпошта” сьогодні, 12 червня, підписали меморандум про реалізацію пілотного проекту з ремонту поштових відділень у Харкові. Він передбачає ремонт чотирьох відділень, розташованих в Київському районі.

Про це повідомив кореспондент Харків Times.

“Укрпошта” в рамках пілотного проекту приступила до ремонту та переобладнання з урахуванням потреб маломобільних груп населення відділень зв’язку №23 (вул. Сумська, 126), №24 (вул. Пушкінська, 96), №107 (вул. Семена Челюскіна, 1) , №108 (вул. Академіка Вальтера, 3). Орієнтовно роботи в них будуть завершені до середини липня. Меморандум передбачає також надання “Укрпошті” місцевою владою пільгової ціни на оренду приміщень, в яких розташовані ці відділення зв’язку.

Благодійний Фонд Олександра Грановського забезпечує для оснащення відділень зв’язку меблі, пандуси, тактильні стопери, інформаційні таблички шрифтом Брайля.

“Така співпраця на місцях є прикладом плідної взаємодії територіальної громади з національним поштовим оператором, особливо в умовах децентралізації. Коли місцева влада не просто вимагає, а готова спільно з Укрпоштою досягати поставлених цілей – є результат. У даному випадку, Укрпошта, на заощаджені на оренді кошти, здійснить ремонти й переобладнання ВПЗ, що дасть можливість харків’янам обслуговуватися у кращих умовах. Сподіваюся, що цей приклад буде поширений не тільки в Харкові, який дав старт проекту, але й в інших містах та селах країни”, – зауважив генеральний директор АТ “Укрпошта” стане відрізнятися від тих стандартів, які були десятиліття назад. Це дуже велика справа – щоб ми почали вирівнювати стан справ у всіх сферах життєзабезпечення і життєдіяльності городян. Хочу сказати, що Харків – перше місто в даному напрямку, і ми покажемо своїм прикладом, як можна працювати, й іншим містам”, – сказав журналістам після підписання меморандуму Кернес.

“Ідея народилася підчас проведення зустрічей з людьми, які скаржилися на побутові умови в цих поштових відділеннях, я дуже добре можу їх зрозуміти. Ми говоримо про матерів з дітьми, які відвідують відділення “Укрпошти” з колясками, про літніх людей, яким просто часто було складно туди потрапити, оскільки приміщення об’єктивно перебували у непридатних умовах. Ми провели не одну нараду, в тому числі з представниками міської влади, подивилися на можливості поліпшення і вийшли з такою ініціативою. Наші старання дуже людські, вони від чистого серця, і я сподіваюся, що людям буде незабаром легше”, – сказав Олександр Грановський.