У Харкові почав роботу Міжнародний економічний форум

Фото: www.city.kharkov.ua

Міжнародний форум “Харків: розвиток та інвестиції” проходить сьогодні, 31 травня, в готелі “Kharkiv Palace”.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Харківської міськради.

У форумі беруть участь 54 іноземних представництва, 20 міжнародних компаній і понад 70 представників місцевого бізнесу. Серед гостей – представники посольств Великої Британії, Австрії та Королівства Нідерландів в Україні, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку, Американської торгової палати, Німецької федеральної компанії “GIZ”, Європейської бізнес асоціації, Німецько-українського фонду, Агентства економічного розвитку ФРН, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Фонду Конрада Аденауера, а також світові холдинги “Hyundai”, “Hewlett Packard Enterprise” та ін.

Форум відкрив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він подякував міжнародним партнерам за організаційну підтримку заходу.

За його словами, Харків вперше проводить форум розвитку та інвестицій у такому форматі. В рамках заходу буде не тільки продемонстрований економічний потенціал міста, форум послужить подальшому зміцненню співробітництва з міжнародними партнерами, сприятиме розвитку бізнесу та міської інфраструктури. Учасники форуму обговорять інвестиційну привабливість міста, розвиток інноваційно орієнтованого бізнесу, представники ділових кіл зможуть презентувати себе великим фінансовим організаціям, провести переговори і вийти на нові європейські ринки.

“Ми пишаємося нашими результатами, і я впевнений, що вони з кожним роком будуть тільки поліпшуватися. Нові тенденції, розширення партнерських зв’язків і позитивна репутація сформували сприятливий інвестиційний клімат. Я закликаю вас, шановні інвестори, повірити в місто Харків так само, як ми віримо в нього. Філософія успіху – основа ментальності харків’ян. Міська влада продовжить шлях модернізації і вдосконалення роботи за всіма напрямками життєзабезпечення. Бажаю успішної і плідної роботи”, – сказав під час відкриття Ігор Терехов.

Також учасників форуму привітала головний редактор “fDi Magazine”, спеціалізованого видання “Financial Times” Кортні Фінгар. Рік тому вона вручила міському голові Геннадію Кернесу сертифікат про перемогу Харкова в рейтингу “Європейські міста та регіони майбутнього 2018-2019” в номінації “Краще місто з точки зору економічної ефективності 2018-2019 рр.”.

“Торік ми посадили дерево як символ нашої співпраці. Сподіваюся, що не тільки це дерево, але й наше партнерство і розвиток Харкова в міжнародному контексті будуть рости”, – сказала Кортні Фінгар.

Зазначимо, що сьогодні в рамках форуму будуть представлені проекти, які реалізуються в Харкові. Представники міжнародних та українських банків проведуть воркшоп для бізнесменів і розкажуть про програми для розвитку малого і середнього бізнесу. Кортні Фінгар розповість учасникам заходу про інструменти залучення інвесторів і представить унікальний продукт в цій сфері, розроблений виданням “fDi Intelligence” (“Financial Times”). В ході форуму з “fDi Intelligence” планується підписати договір про співпрацю.