У Дергачах створять новий парк

Фото: kharkivoda.gov.ua

Харківська облрада 30 травня виділила з обласного бюджету кошти для реконструкції скверу по провулку Парковому у місті Дергачі.

Про це ХарківTimes повідомили у прес-службі обладміністрації.

Рішення щодо виділення коштів на цей проект з обласного бюджету прийняли під час пленарного засідання ХХ сесії Харківської обласної ради.

Фінансування передбачено для реконструкції скверу відпочинку по провулку Парковий у м. Дергачі.

“Проект будівництва парку в місті Дергачі передбачатиме два пускові комплекси. Виділене фінансування дозволить у поточному році ввести в експлуатацію перший пусковий комплекс”, – повідомили в Департаменті ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА.

За інформацією фахівців Департаменту, договір на розробку проектно-кошторисної документації вже складено, проектанти виїздили в Дергачі та спілкувалися з місцевим населенням з приводу облаштування парку. Побажання жителів будуть враховані у проекті.

Так, при створенні зони відпочинку передбачено упорядкування території, встановлення сучасного освітлення, влаштування сцени, будівництво спортивної зони та спеціального майданчика для воркауту й роликодрому, який взимку ставатиме ковзанкою. Також планують удосконалити скеледром, який розпочав роботу в Дергачах торік.