Українцям стало легше змінити місце голосування

Фото: rferl.org

Центральна виборча комісія виключила необхідність при зміні місця голосування надавати підтверджуючий документ. Відтепер необхідні лише заява і паспорт.

Відповідні зміни до постанови ЦВК № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси” було внесено у середу, 29 травня, на засіданні Центрвиборчкому, повідомляє прес-служба ЦВК.

“Комісія внесла зміни до своєї постанови від 13 вересня 2012 року № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”. Зокрема, Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси тепер не передбачає подання документів (копій документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси”, – йдеться у повідомленні.

На своєму засідання ЦВК також затвердила Роз’яснення щодо застосування деяких положень Закону “Про вибори народних депутатів України” під час реєстрації кандидатів у народні депутати України.