На Міжнародний економічний форум у Харкові очікують 54 іноземних представництва

Фото: city.kharkov.ua

Міжнародний форум «Харків: розвиток та інвестиції» пройде 31 травня в бальній залі готелю «Kharkiv Palace» (пр. Незалежності, 2).

Про це повідомила сьогодні, 28 травня, директор Департаменту по взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами Ольга Дем’яненко,

У форумі візьмуть участь 54 іноземних представництва, 20 міжнародних компаній і понад 70 представників місцевого бізнесу.

Серед гостей та учасників форуму – представники посольств Великої Британії, Австрії та Королівства Нідерландів в Україні, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку, Американської торгової палати, Німецької федеральної компанії «GIZ», Європейської бізнес асоціації, Німецько-українського фонду, Агентства економічного розвитку ФРН, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Фонду Конрада Аденауера, а також такі світові холдинги, як «Hyundai», «Hewlett Packard Enterprise» та ін.

«Це якісно новий рівень проведення заходу для створення єдиної платформи спілкування влади, міжнародних фінансових організацій і бізнесу. Основна ідея форуму – показати інвестиційно-економічний клімат Харкова і регіону. Оскільки багато компаній, які приїдуть до Харкова, ще не представлені на Україні, їм цікаво познайомитися з містом, вивчити його економічний потенціал, подивитися, чим ми можемо залучити інвесторів, а також налагодити контакти з представниками бізнесу міста Харкова», – підкреслила Ольга Дем’яненко.

В рамках форуму буде презентовано економічний потенціал міста та представлені проекти, які реалізуються сьогодні в Харкові. Також для бізнесменів відбудеться воркшоп від провідних міжнародних та українських банків, представники яких розкажуть про програми для розвитку малого і середнього бізнесу.

Головним гостем форуму стане головний редактор «fDi Magazine», спеціалізованого видання «Financial Times» Кортні Фінгар.

Вона розповість учасникам заходу про інструменти залучення інвесторів, а також представить унікальний продукт в цій сфері, розроблений виданням «fDi Intelligence», «Financial Times». В ході форуму з «fDi Intelligence» планується підписання договору про співпрацю з метою реалізації нового спільного проекту.

«Харків стане першим містом, яке візьме участь у проекті з використання інструментів «fDi Intelligence», «Financial Times» для залучення інвесторів в міста. Співпраця з «Financial Times» для Харкова є надзвичайно важливою, щоб нас знали міжнародні партнери, а також інвестори бачили, що Харків економічно стабільне місто з ефективним сталим розвитком», – зазначила директор департаменту.

Початок заходу – о 10:00.