«Замінування» Південного вокзалу, заводу, ресторану і 2 шкіл не підтвердилося

Поліція перевірила повідомлення про замінування 5 об’єктів у Харкові. Інформація про закладення вибухівки на Південному залізничному вокзалі, заводі на проспекті Московському, ресторані на вулиці Кромська та двох школах 22 квітня не підтвердилась.

Про це повідомив Відділ комунікації поліції Харківської області.

Всього правоохоронці оглянули 60 000 кв. метрів будівель та прилеглої території, евакуювали 1524 громадянина.

На місця подій виїжджали слідчо-оперативні групи, кінологічна служба, експерти-криміналісти та вибухотехніки.

Поліцейські провели ретельний огляд зазначених установ та прилеглої території.

На території Харківського тракторного заводу на проспекті Московському було оглянуто 4300 кв. метрів площі будівлі та 11600 кв. метрів прилеглої території, евакуйовано 300 громадян.

На території Південного залізничного вокзалу правоохоронці оглянули 2500 кв. метрів площі будівлі та 3200 тисяч кв. метрів прилеглої території, евакуювали 1200 громадян.

У ресторані на вулиці Кромській оглянуто 5 тисяч кв. метрів площі будівлі та 15000 кв. метрів прилеглої території, евакуйовано 15 громадян.

У школі на вулиці Плеханівська оглянуто 4 тисяч кв. метрів площі будівлі та 1000 кв. метрів прилеглої території, евакуйовано 3 людини.

У школі на вулиці Середньоуральській оглянуто 3600 тисяч кв. метрів площі будівлі та 9800 кв. метрів прилеглої території, евакуйовано 6 громадян.

В ході обстеження жодних вибухових пристроїв або небезпечних  речовин правоохоронці не виявили. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Як повідомляв Харків Times, 22 квітня близько 11:40 в поліцію надійшла інформація про закладення вибухівки на заводах, розташованих на вулицях Плеханівська та Іскринська, а також в ресторані на вулиці Кромській.