2 тис. харків’ян отримали матеріальну допомогу міськради на суму понад 10 млн грн.

Фото: city.kharkov.ua

Більше 16 тис. письмових звернень надійшло від харків’ян до виконавчого комітету Харківської міської ради за січень-березень 2019 року.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

Це на 949 звернень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляється в Інформації про кількість і характер звернень громадян та юридичних осіб, що надійшли до Харківської міської ради.

У письмових зверненнях питання, в основному, стосувалися комунального господарства – 8374, соціального захисту – 5438, житлової політики – 1172, земельних відносин – 1151.

Із загальної кількості звернень було задоволено понад 4 тис.

За письмовими зверненнями матеріальну допомогу отримали 2 тис. 17 харків’ян на суму понад 10 млн грн.

Крім того, від харків’ян надійшло 2 тис. 759 електронних звернень, з них 67 звернень – за допомогою інтерактивної карти, 167 звернень було зареєстровано як електронна петиція, але не набрали на підтримку необхідну кількість голосів. Харківський міський голова за звітний період розглянув дві електронні петиції, які набрали необхідну кількість підписів. Відповіді на них були опубліковані на сайті Харківської міської ради.

Також на особистих, в тому числі виїзних прийомах з початку 2019 року Харківський міський голова прийняв 205 харків’ян, в зверненнях яких було викладено 355 питань.