У Харкові засудили колишню начальницю відділення “Укрпошти” за недостачу 150 тисяч гривень

Фото: Фокус

Московський районний суд м. Харкова визнав винною колишню начальницю одного з відділень поштового зв’язку Харківської дирекції ПАТ «Укрпошта» у зловживанні службовим становищем (ч. 1 ст. 364 КК України).

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області з посиланням на керівника Харківської місцевої прокуратури № 4 Володимира Купріянова. Він нагадав, що екс-начальник поштового відділення, користуючись службовим становищем, з березня по серпень 2018 року привласнила понад 150 тис. грн. Нестачу коштів у відділенні виявили під час чергової інвентаризації.

“В ході досудового слідства жінка повністю відшкодувала завдані збитки та визнала вину, на підставі чого було укладено угоду про визнання винуватості з прокурором”, – розповів Купріянов.

За його словами, суд затвердив угоду про визнання винуватості.

41-річній жінці призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі з іспитовим терміном на 1 рік з позбавленням права протягом року обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями. Окрім того, вона має сплатити штраф в розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як повідомляв Харків Times, завідувачу однієї аптек за Харкова судитимуть за те, що протягом року провела “повз каси” понад 620 тисяч гривен.