Харківські сумоїсти здобули медалі Кубку Європи

Фото: kharkivoda.gov.ua

16 березня в Естонії відбувся другий етап Кубку Європи з сумо, на якому спортсмени Харківщини завоювали п’ять нагород, у тому числі золоту.

Про це повідомила прес-служба Харківської облдержадміністрації.

Участь у змаганнях взяли близько 100 спортсменів з 9 країн, а за їх підсумками збірна України завоювала 7 золотих, 3 срібних та 7 бронзових нагород. З них 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові медалі – на рахунку харків’ян.

Переможцем у вазі до 85 кг став Демід Караченко. В “українському” фіналі харківський борець здолав чинного чемпіона світу Святослава Семикраса з Вінниці.

Срібну медаль у вазі понад 80кг серед жінок здобула Марія Дрбоян. У фіналі харків’янка поступилася киянці Іванні Березовській.

Також на рахунку Марії була бронзова медаль в абсолютній ваговій категорії.

Бронзовими призерами також стали Таїсія Редченко (вагова категорія – понад 80 кг) та Антон Чуєв (вагова категорія – до 100 кг).

Наступний етап Кубка Європи з сумо відбудеться в травні в Німеччині, а з 18 по 21 квітня в столиці Естонії відбудеться чемпіонат Європи.

Зараз збірна України, в тому числі харківські спортсмени, готуються до міжнародного турніру US Sumo Open, який відбудеться 23 березня в США.