Поліція встановила особу людини, яка вчора, 15 березня, повідомила про мінування будівлі міської ради у Люботині.
Як повідомили у прес-службі Нацполіціі області, “мінером” виявилася 62-річна місцева жителька. Про те, що будівля замінована, вона повідомила по мобільному телефону. Пояснити свої дії жінка не змогла. В даний час вона проходить медичне обстеження.
У Люботинському відділенні поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу (свідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді тюремного ув’язнення на термін від двох до шести років.
Як повідомляв Харків Times, 15 березня, до поліції надійшло повідомлення про замінування будівлі міської ради у місті Люботин. Експерти оглянули понад 2 тисячі кв. метрів приміщень та прилеглої території, евакуювали близько 100 чоловік і не виявили ніяких вибухових пристроїв або вибухонебезпечних речовин.