Харків’янин виборов “срібло” на чемпіонаті України зі стрільби з лука

Фото: ХОГА

З 9 по 13 березня в харківському спорткомплексі «ХАІ» відбувся чемпіонат України зі стрільби класичного і блочного лука. Срібним призером турніру став харківський спортсмен Вадим Головко.

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Турнір зібрав близько 100 спортсменів з дев’яти областей країни і Києва. Харків’янин Вадим Головко в сумі за два кваліфікаційних і два олімпійських раунди в стрільбі з блочного лука показав другий результат. Краще відстріляв лише Антон Лілевскій, який став переможцем.

Серед жінок у стрільбі з блочного лука перемогла Катерина Палеха з Львівської області.

У стрільбі з класичного лука харків’яни зачепитися за медалі не змогли. Кращі результати були у Віктора Рубана, який посів шосте місце в змаганнях серед чоловіків, Тарас Трифонов був п’ятим серед кадетів, а Катерина Мазорчук зайняла 13-е місце серед жінок.

Переможцями турніру у стрільбі з класичного лука стали: Анастасія Павлова (Херсонська область) – серед жінок, Ольга Шубкіна (Чернівецька область) – серед кадеток, Олексій Гунбін (Сумська область) – серед чоловіків, Стефан Костик (Чернівецька область) – серед кадетів.

Ці змагання стали одним з етапів підготовки збірної України до Європейських ігор, які з 21 по 30 червня цього року відбудуться в столиці Білорусі.

Як повідомляв Харків Times, харківський спортсмен Віктор Рубан завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих і юніорів.