Суд відібрав у харків’янина недобудовану багатоповерхівку

Фото: Mapio.net

Господарський суд Харківськї області виніс рішення про повернення державі недобудованого 40-квартирного житлового будинку, який належав харків’янину. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області з посиланням на першого заступника керівника Лозівської місцевої прокуратури Эдуарда Миргородського.

За словами Миргородського, харків’янин придбав недобудовану багатоповерхівку в с. П’ятигірському Балаклійського району у 2000 році. За умовами договору купівлі-продажу чоловік мав зберегти первісне призначення будівлі та ввести дім в експлуатацію протягом 3 років.

“Однак новий власник жодних робіт на об’єкті не проводив, тому умови договору не виконав. До цього часу споруда простояла в стадії будівництва. Разом з тим своєчасне введення дому в експлуатацію могло б забезпечити житлом кілька десятків родин”, – розповів Миргородський.

Оскільки покупець порушив вимоги договору купівлі-продажу, прокуратура звернулася до суду. Позовні вимоги прокурора задоволені в повному обсязі, чоловік має повернути будівлю у власність держави.

Наразі Балаклійським відділом Лозівської місцевої прокуратури вживаються заходи щодо реального виконання судового рішення.

Як повідомляв Харків Times, прокуратура закрила незаконну АЗС у центрі Харкова. Власник розташованої на цій ділянці автозаправної станції не оформив ніяких документів на землю, а тому не платив за користування ділянкою. Внаслідок цього бюджет недоотримав майже 900 тис. гривень.