Трамп підписав пакет законів з 700 млн доларів для України

Фото: Фокус

Президент США Дональд Трамп підписав схвалений Конгресом пакет законодавчих актів, який збільшує допомогу Україні на цей рік – майже до 700 мільйонів доларів. Про це повідомляє посольство України в США в Facebook.

“Президент США Дональд Трамп підписав схвалений Конгресом пакет законодавчих актів, який суттєво збільшує допомогу Україні на цей рік – майже до 700 млн. дол. Пакет включає “Закон щодо асигнувань Державного департаменту, зарубіжних операцій та суміжних програм на 2019 фінансовий рік”. Кошторис допомоги Україні за цим Законом збільшено і затверджено в обсязі 445,7 млн. дол “, – йдеться в повідомленні.

Як зазначено, кошти будуть спрямовані для надання військово-технічної підтримки Україні.

“Переважну частину додаткових коштів, буде спрямовано на збільшення до 115 млн доларів видатків для надання військово-технічної підтримки Україні за програмою “Міжнародне військове фінансування”, – зазначено в тексті.

Як повідомляв Харків Times, в ООН заснували об’єднаний фонд гуманітарної допомоги Україні і закликали донорів долучитися до нього, щоб допомогти жителям Донбасу, які страждають від збройного конфлікту.