14 лютого в Харкові пройде Марафон закоханих сердець

Фото: www.city.kharkov.ua

КП “Щасливе місто” в День всіх закоханих оголошує акцію “Марафон закоханих сердець” і запрошує провести святкову церемонію одруження в камінній залі Будинку вчених в Харкові.

Про це сьогодні, 7 лютого, повідомила директор КП “Щасливе місто” Ольга Прудко, повідомляє прес-служба Харківської міськради.

За її словами, 14 лютого святкова локація в Будинку вчених працюватиме з 9:00 до 17:00. У цей день закохані пари зможуть зареєструвати шлюб не тільки за попередньою домовленістю, але і по експрес-процедурі – день в день. Необхідно лише взяти з собою необхідний пакет документів.

“Ця локація – одна з найунікальніших і романтичних в місті. Ми реєструємо там шлюб постійно, але в День закоханих ми зробимо особливий декор з живих квітів. Також додатково до того пакету послуг, який ми надаємо (організація урочистої церемонії, послуги фотографа, супровід живої музики, весільні аксесуари, координатор, що зустрічає гостей, тощо), ми робимо закоханим маленький сюрприз – кожна пара отримає зворушливий ролик в пам’ять про своє свято”, – зазначила Ольга Прудко.

Розписатися 14 лютого в особняку архітектора Олексія Бекетова виявили бажання вже чотири пари, дві з яких – громадяни інших країн. На підприємстві запевнили, що встигнуть прийняти в цей день усіх бажаючих. Зазначимо, що камінна зала Будинку вчених зможе вмістити до 50 гостей.

Як повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, КП “Щасливе місто” – пілотний проект для України. Підприємство було створено в Харкові в 2016 році, його основна функція – організація весільних урочистостей, консультативні послуги, а також проведення виїзних церемоній і реєстрація шлюбу в короткі терміни і в будь-якому місці, в тому числі послуга “Шлюб за добу”. За цей час в місті були обладнані кілька весільних локацій для проведення церемоній, зокрема, в Будинку вчених, а також літня альтанка в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

“КП “Щасливе місто” отримало від Головного управління юстиції в Харківській області акредитацію на реєстрацію шлюбу в короткі терміни. Ці послуги досить затребувані жителями міста. Популярність комунального підприємства зростає, і вже відкриті дві його філії – у Києві та Дніпрі. Всього за час роботи “Щасливого міста” в Харкові було зареєстровано понад 2,5 тис. шлюбів”, – повідомила Вікторія Китайгородська.

Отримати консультацію щодо необхідних документів для реєстрації шлюбу, святкових локацій, а також вартості послуг підприємства можна в колл-центрі за номером: 0-800-30-08-58.