Світоліна відмовилася виступити за національну збірну – Федерація тенісу

Фото: btu.org.ua

Федерація тенісу України повідомила, що Еліна Світоліна та Даяна Ястремська, незважаючи на досягнуті між сторонами попередні домовленості, не зіграють за національну збірну України в матчах Кубку Федерації у польській Зеленій Гурі.

Про це йдеться у заяві ФТУ.

“Причиною є нові фінансові умови, що були висунуті агентом обох тенісисток Стефаном Гуровим, який є головою агентства “TOP Five Management”, – наголошується у заяві.

ФТУ повідомляє, що усі провідні гравці отримують призові від Федерації тенісу України за участь у Кубку Девіса та Кубку Федерації. Розмір цієї винагороди відомий гравцям перед початком кожного сезону та базується на їх поточному рейтингу. Також розмір цієї винагороди визначається можливостями бюджету Федерації.

“Сподіваємося на зміну ставлення українських тенісисток до виступів за національну збірну команду України. Вважаємо, що участь у матчах за збірну команди своєї Батьківщини має в першу чергу базуватися на патріотизмі, самовідданості та повазі до спортивної честі України”, – йдеться у заяві.

Федерація висловлює подяку тим гравцям, які скорегували особисті плани та будуть виступати у складі збірної України: Лесі Цуренко, Катерині Козловій, Марті Костюк та Надії Кіченок.

Світоліна написала на своїй сторінці у Facebook, що не зможе виступити в матчах Кубку Федерації через травму, отриману на Australian Open в Мельбурні.

“З сумом повідомляю, що після тривалих консультацій з лікарями, я прийняла дуже непросте рішення пропустити матчі збірної України, які пройдуть в Польщі. Це важке рішення, тому що виступати за збірну України завжди честь для мене, і ще минулого року я запланувала участь в цих матчах. Однак, отримане в Австралії ушкодження не дозволяє мені поки що приступити до тренувань і, на жаль, я не зможу зіграти на тому рівні, якому можу. У даній ситуації найменше, що би я хотіла, це підвести нашу команду на корті. Тримаємо кулаки за нашу збірну! У нас сильна і дружна команда, і я вірю, що нам під силу пройти цей складний етап!” – написала спортсменка.