У Муніципальній галереї пройде виставка робот Віктора Погорєлова

Проект “Антиномія” харківського художника-монументаліста Віктора Погорєлова представлять у Харківській муніципальній галереї (вул. Чернишевська, 15).

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

Як зазначили у галереї, це нові роботи, які продовжать ідею експозицій “Пазли”, “Рельєф” та “Алюзії”.

“У своєму новому проекті художник продовжує працювати над проблемами людини і суспільства, їх взаємопроникненням і протиріччям. Автор формує своє бачення про світ людей, пошуки сенсу, шляхи подолання та внутрішню боротьбу. Через асоціативні візуально-пластичні образи художник демонструє своє ставлення до подій, які відбуваються у світі сильної людини”, – розповіли в галереї.

Відкриття відбудеться 25 січня, початок – о 18:00.

Віктор Погорєлов народився в 1954 році у Харкові. У 1971-1976 роках навчався у Харківському художньо-промисловому інституті (зараз – Харківська державна академія дизайну і мистецтв). Заслужений діяч мистецтв України, доцент Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

З 1975 року бере активну участь у республіканських, всеукраїнських, міжнародних виставках, яких налічується вже понад 200. Провів персональні виставки в Україні та США.

Віктор Погорєлов виконав тематичні розписи у багатьох університетах, академіях і бібліотеках України. Його живописні твори зберігаються у державних і приватних зібраннях Канади, США, Мексики, Китаю, Литви, Німеччини, Італії та ін. країн світу.