Помер екс-заступник мера Олександр Кривцов

Сьогодні, 14 січня, помер колишній перший заступник Харківського міського голови Олександр Кривцов.

Про це повідомляє сайт Харківської міськради.

“Ми знали Олександра Станіславовича як досвідченого і професійного керівника, який присвятив своє життя місту Харкову. Його багаторічна робота в Харківській міській раді була присвячена служінню людям. Розум, знання і відповідальне ставлення до справи Олександра Станіславовича були спрямовані на поліпшення життя харків’ян і розвиток міста. Пам’ять про нього житиме в серцях багатьох людей. Бажаємо вам сил і мужності пережити це горе”, – говориться у співчутті міського голови Геннадія Кернеса рідним та близьким Кривцова.

Кривцов Олександр Станіславович народився 3 вересня 1950 року в місті Вовчанську Харківської області. Трудову діяльність розпочав у 1973 році помічником майстра на Харківському авіаційному заводі.

З 1990 по 2001 рік працював головою Київської районної в місті Харкові ради. З 2001 по 2005 рік – заступник голови Харківської обласної державної адміністрації. У 2006-2012 роках – перший заступник Харківського міського голови. У 2009 році присвоєно звання “Почесний громадянин міста Харкова”.

Кандидат економічних наук, професор Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського.

Нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ та ІІ ступенів, орденом “Знак Пошани”, орденом “За доблесть і честь”, орденом “Чорнобильський Хрест: Мужність. Честь. Гуманність”, орденом Української Православної Церкви Рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня, почесним знаком МНС України, міжнародним знаком Європейської академії бізнесу (Оксфорд, Велика Британія).