Реконструкція Саржиного яру продовжиться в наступному році – Кернес

Фото: city.kharkov.ua

Будівельні роботи в Саржиному яру, відкритому після першого етапу реконструкції рік тому, планують продовжити в 2021 році.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради з посиланням на інтерв’ю Харківського міського голови Геннадія Кернеса телеканалу “Наш”.

За словами мера Харкова, зараз територія зони відпочинку становить близько 45 га, і до неї планується приєднати ще 30 га.

«Тут зроблено три яруси, крім естакади, і є все для відпочинку. Хочемо отримати додаткову ділянку землі – 30 га, щоб з’єднати Саржин яр із вул. Дерев’янка, аби люди могли з яру гуляти пішки в Лісопарк, парк імені Горького, кататися на велосипедах. Реконструкція Саржиного яру продовжиться і в майбутньому, 2021-му, і, може, навіть у 2022-му роках», – повідомив міський голова.

Геннадій Кернес зазначив, що також у планах міської влади – оновлення сфери ЖКГ. Зокрема, цього року планується відремонтувати 2,5 тис. під’їздів, і ця цифра зростатиме.

Читайте також:

Як повідомляв Харків Times, оновлену зону відпочинку в Саржиному яру харків’яни зможуть побачити в День міста, 23 серпня 2019 року.

У 2020 році в Саржиному яру відкрили в тестовому режимі «Мамин дім», новий санвузол, будують велодоріжки і планують парковку.