Прокуратура просить обрати Сисі цілодобовий домашній арешт

Фото: ХарківTimes

Прокуратура просить обрати директору Гутянського лісгоспу Віктора Сисі запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Про це повідомив кореспондент ХарківTimes із залу суду.

Прокуратура мотивувала свої вимоги наявністю ризиків впливу Сиси на свідків.

Захист і сам Сиса просили не обирати відносно нього запобіжний захід. Адвокати заявляли, зокрема, про необґрунтованість аргументів прокуратури і про те, що на даний момент обвинуваченням не зібрані достатні дані, що підтверджують винність Сиси.

Засідання суду проходило в напівпорожньому залі. Суд почався пізніше анонсованого раніше часу. При цьому розпорядник не запросив представників ЗМІ та громадян, які знаходилися в коридорі біля зали суду, пройти в зал. Після того, як туди пройшли учасники процесу, працівник суду закрив двері, і почалося судове засідання. Журналістів до зали пустили, операторів телеканалів – ні. Коли вони спробували увійти в зал, суддя заявив, що не давав дозволу вести зйомку з використанням стаціонарної апаратури.

Близько 11:55 суддя пішов у дорадчу кімнату.

Як повідомляв ХарківTimes, 10 січня глава Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер під час селекторної наради, яку провів увечері прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, закликав главу Державного агентства лісових ресурсів Андрія Заблоцького звільнити директора ДП “Гутянське лісове господарство” Віктора Сису. Губернатор заявив, що Сиса продовжує працювати та рубати ліс.

В Московському райсуді Харкова 16 січня відбулися зіткнення між противниками й прихильниками Сиси. Суддя Московського райсуду міста Алевтина Задорожна відхилила клопотання захисту директора Гутянського лісгоспу Віктора Сиси про слухання справи про його відсторонення від посади в закритому режимі.

Суд 17 січня відсторонив директора Гутянського лісгоспу Віктора Сису від займаної посади.