Кількість постраждалих у Харкові від сьогоднішнього ракетного обстрілу міста росіянами вже зросла до трьох людей.
Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації та Харківській мерії.
Про другого постраждалого повідомили в ХОВА.
«Кількість постраждалих внаслідок ворожого удару по Індустріальному району Харкова збільшилася до двох: лікарі надають допомогу 59-річному чоловіку. Наразі він у лікарні», – йшлося у тому повідомленні.
Згодом у Харківській мерії повідомили, що постраждалих вже троє.
За відомостями ХОВА, третьою стала жінка 52 років, якій також знадобилася допомога лікарів.
Всі постраждалі – немолоді люди: чоловіки 62 та 59 років та 52-річна жінка.
За інформацією Харківської обласної прокуратури, обстріл Харкова росіяни здійснили з РСЗВ «торнадо-с», зазнав пошкоджень об’єкт критичної інфраструктури.
Правоохоронці вже розпочали кримінальне провадження з приводу чергового російського воєнного злочину (ст. 438 КК України).
Як повідомляв Харків Times, раніше повідомлялося про одного постраждалого від російської атаки 62-річного чоловіка.