З Днем Покрова Пресвятої Богородиці! З Днем захисників та захисниць України!

Сьогодні Україна відзначає День Покрова Пресвятої Богородиці, який традиційно вшановувався нашим народом з часів Козацької доби. В цьому у наші героїчні предки не відрізнялися від більшості військових орденів Європи, які також віддавали себе під Покров Богородиці. І не дарма найстарший храм нашого міста – саме Покровський собор, справжня перлина українського козацького бароко, яка – віримо! – незабаром знову засяє над містом білосніжними стінами під традиційними чорними куполами, скинувши з себе неприродню зросійщену  розмальовку та золото.

У цей день ми щиро дякуємо всім тим, хто зі зброєю в руках захищає нині нашу землю від рашистської навали! Най Богородиця розправить над ними свій Покров, най захистить вірних синів та дочок України від ворогів. За їхніми спинами не лише усі ми, за ними стоїть велике військо наших предків – від дружини Ярослава Мудрого до воїнів короля Данила, від хортицьких козаків до вояків УПА, від солдатів, які разом з усією Європою протистояли фашизму, до Небесної сотні Київського майдану.

Харків Times разом з усім українським народом низько вклоняється та дякує захисникам і захисницям, їхній стійкості, їхньому подвигу. Слава Україні! Героям Слава!