Російські війська завдали масованих ударів по нафтогазових потужностях Групи Нафтогаз у Харківській та Полтавській областях. За повідомленням компанії, протягом останніх двох днів ворог застосував щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з касетною бойовою частиною, а також ударні безпілотники.
Про це Харків Times повідомили у Нафтогазі.
Внаслідок обстрілів зазнала руйнувань виробнича інфраструктура. Також під час перевезення працівників одного з виробничих об’єктів було пошкоджено вахтовий автобус.
За інформацією компанії, люди не постраждали.
Наразі фахівці оцінюють наслідки російської атаки та масштаби завданих пошкоджень.