Додому з російського полону повернулися ще п’ятеро жителів Харківщини

Сьогодні, 26 червня, з російського полону додому повернулися 160 наших захисників. Серед них – п’ятеро жителів Харківської області. Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«Додому їдуть наші земляки з Харкова, Ізюма, Берестина, Савинців і Безлюдівки», – йдеться у повідомленні.

В рамках сьогоднішнього обміну звільнені українські воїни, які перебували у неволі з 2022 року. Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках

«Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів», – повідомили у Головному управлінні розвідки МО України.

Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.

Як повідомляв Харків Times, у рамках попереднього етапу обміну напочатку червня додому повернулися 186 наших полонених, серед яких – шестеро мешканців Харківської області.