У Харківському гідропарку на Журавлівці бобри узялися обгризати верби. Тварини вже встигли перегризти стовбури двох молодих дерев, висаджених на острові цього року.
Про це Харків Times повідомили у Харківській мерії із посиланням на СКП «Харківзеленбуд».
Фахівці комунального підприємства встановили сітки навколо верб, щоб захистити дерева від бобрів.
«Крім того, вдалося зняти на камеру й самого винуватця усієї метушні. Пухнастий «лісоруб» якраз пропливав неподалік, абсолютно не бентежачись через підвищену увагу до своєї персони», – розповіли на підприємстві.
Як повідомляв Харків Times, ще у 2019 році зоологи зафіксували міграцію бобрів з природного парку «Слобожанський», ймовірно, через зменшення кількості опадів та брак води.