Старовірівка Шевченківської громади майже щодня зазнає атак керованими авіабомбами та ударними дронами. Нині в селі, де до червня минулого року проживало понад 500 людей, залишилося лише 25 мешканців.
Про це Харків Times дізнався з повідомлень начальника Шевченківської СВА Сергія Старікова.
Старовірівка була одним із найбільших і наймальовничіших сіл Шевченківської громади.
«Працював освітній заклад, до складу якого входили дошкільний і загальноосвітній підрозділи, приймав населення відремонтований перед війною великий світлий будинок культури. Функціонувала амбулаторія сімейного лікаря, сільська бібліотека, оброблялися поля і працювали підприємства промисловості. Наразі цей населений пункт перетворюється на пустку. Майже щодня село зазнає атак КАБами та ударними дронами, стирається з лиця землі. Зараз там залишилось 25 мешканців. Це ще один з незліченних прикладів варварської суті кровожерного сусіда і цього “визволення”, яке він нам приніс», – написав Старіков.