Ввечері можливі додаткові обмеження споживання електрики

Увечері сьогодні, 8 травня, можливі обмеження споживання електроенергії для побутових та промислових споживачів по всій Україні.

Про це Харків Times повідомили в «Укренерго».

«Причина – дефіцит електроенергії в енергосистемі. Він виник через нові пошкодження обладнання українських електростанцій, завдані російськими ударами», – йдеться у повідомленні.

Згідно із повідомленням, «особливо важка ситуація очікується сьогодні з 18:00 до 23:00».

Як повідомили в Міністерстві енергетики України, наразі не плануються обмеження побутових споживачів, крім Харківської області.

У «Харківобленерго» Харків Times повідомили, що «сьогодні застосовуються графіки погодинних відключень», поки що про додаткові відключення інформації немає, але «це вирішує «Укренерго», виходячи з ситуації в Об’єднаній енергосистемі».

Енергетики дуже просять у ці найбільш напружені години – з 18:00 до 23:00 – ощадливо користуватися електроенергією.

За відомостями Міненерго, росіяни завдали нового масованого ракетно-дронового удару по об’єктах енергетичної інфраструктури у Вінницькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградські та Полтавській областях. Є пошкодження на об’єктах генерації. Пошкоджено також обладнання на одному з об’єктів «Укренерго» в центральному регіоні.

Як повідомляв Харків Times, минулої ночі, напередодні Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який Україна відзначає сьогодні, 8 травня, разом з усім світом, росіяни вдалися до чергової масованої атаки на нашу енергосистему. Ворог завдав комбінованого удару ракетами різних типів та ударними БпЛА. Усього було задіяно 76 засобів повітряного нападу. З них 59 були збиті нашими доблесними воїнами.