Майже 36% з обласного бюджету виділили на військові потреби – Синєгубов

У цьому році видатки на потреби військових склали вже майже 36% бюджету Харківської області.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації із посиланням на начальника ХОВА Олега Синєгубова.

«Видатки на потреби військових склали за цей рік вже майже 36%. Звичайно, що такого не було за жодних обставин. Тому потреби військових для нас в пріоритеті. Адже вони не можуть чекати день, два чи тиждень. Мова йде про зведення фортифікаційних споруд, допомога в обладнанні другої і третьої ліній оборони, кільцева оборона міст та населених пунктів регіону. Запити надходять системно і ми їх задовольняємо», – зазначив Синєгубов.

За видатками загальний і спеціальний фонд обласного бюджету в 2023 році склав 9 мільярдів 113 мільйонів гривень, загальний фонд без трансферів – 3 мільярди 328 мільйонів гривень. З них видатки на потреби українських захисників склали 1 мільярд 262 мільйони гривень.

Крім того, на обласну програму з територіальної оборони в 2022-2023 роках видатки склали 405 мільйонів 568 тис. гривень. В її межах завершується будівництво 64 фортифікаційних споруд на більш як 83 мільйони гривень. А на посилення матеріально-технічного забезпечення виділили 321,9 мільйонів гривень.

Як повідомляв Харків Times, на початку листопада начальник ХОВА Олег Синєгубов заявив, що у Коротичі Харківської області будується укриття, яке фактично є «школою під землею, де зможуть навчатися діти» і яке здатне витримати пряме влучання російської С-300. Вартість будівництва 99,1 млн гривень.