Завтра — День вышиванки

Фото: Харків Times

Завтра, 21 мая, в третий четверг месяца, традиционно отмечается Всемирный День Вышиванки. Традиционного шествия в вышиванках не будет из-за карантинных ограничений, однако харьковчане смогут принять участие в нескольких акциях, которые подготовили активисты.

Об этом Харків Times узнал из сообщения организаторов акций (приводится в оригинале).

 • Акція: онлайн-флешмоб «Одягни вишиванку з самого ранку!». Просимо у День Вишиванки виставляти у мережі Ваші фото у вишиванках з хештегом #ДеньВишиванкиХарків2020.
  Ініціатор — Харківське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.
 • Акція «Вишиваний майдан». Малюємо найдовшу вишиванку у світі. Приносьте з собою фарби та усе необхідне. Приєднуйтесь, треба намалювати так щоб було видно з космосу.
  Початок о 14:00 на Майдані Свободи, біля намету «Все для перемоги».
  Ініціатор — «Євромайдан Харків». Організатори та учасники: БО БФ «Сестра милосердя», ГО «УО УБД та волонтерів АТО у Харківській області», ГО «АРТ — Оборона», ГО «АКР» Справеливий суд, ГО волонтерська група «Південний Пост», ВГ «Ставай Поруч!», ВГ «Нагодуй соллата», ГО «ШОЛОМ ПП», ГО «Євро Харків».
 • Акція «Велозаїзд на День Вишиванки-2020». У Всесвітній День Вишиванки, запалимо вишиваним ВЕЛОзаїздом! З Україною в сердці, з вишиванкою на собі, на улюбленому ровері — долучайтесь! Дрескод: вишиванки та патріотична символіка, прапори на велосипедах (за бажанням та наявністю). Плануємо проїхатись вулицями міста та зустрітися з Автомайданом на пл.Конституції — привітатися та передати їм естафету.
  Початок о 18:30. Місце зустрічі: пам’ятник Т.Г.Шевченку.
  Увага! Ми закликаємо всіх учасників велозаїзду дотримуватись встановлених урядом правил карантину: обов’язкова наявність маски у кожного учасника, дотримання дистанції під час збору для інструктажу.
 • Акція «Заквітчаймо Харків!» Патріотичний вишиванковий автопробіг. Дрескод: вишиванки та патріотична символіка, прапори партій (не більше двох). Плануємо проїхатись вулицями міста та розфарбувати стовпчики у візерунки вишиванки.
  Початок о 19:00, збір на майдані Конституції біля пам’ятника Незалежності України.
  Увага! Ми закликаємо всіх учасників автопробігу дотримуватись встановлених урядом правил карантину: обов’язкова наявність маски у кожного учасника, дотримання дистанції під час збору для інструктажу.
  Співорганізатор акції — ПП «Європейська Солідарність».