Air Ocean після двох тижнів польотів закриває маршрут Харків-Київ

Фото: avianews.com

Авіакомпанія Air Ocean Airlines з 9 січня закриває перельоти за маршрутом Харків-Київ. Рейси в цьому напрямі здійснювалися лише два тижні.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення авіакомпанії.

Таке рішення було ухвалено “з комерційних причин”, йдеться у повідомленні.

Також у заяві Air Ocean Airlines зазначено, що рейси припинено до кінця осінньо-зимової навігації польотів, яка триватиме до кінця березня.

Пасажирам, які встигли купити квитки, авіакомпанія пообіцяла повернути гроші. Для цього необхідно звернутися за місцем оформлення проїзних документів.

Згідно з українським законодавством, авіакомпанія має виплатити пасажиру додатково компенсацію у розмірі від 250 євро до 600 євро у разі, якщо рейс скасовано не через форс-мажор менш ніж за 2 тижні до вильоту.

Air Ocean Airlines розпочала регулярні польоти 21 листопада 2021 року. Її флот включає два 75-місцеві реактивні літаки Ан-148. Їх розробив «Антонов», але збірка повітряних суден проходила на авіазаводі у Воронежі у 2011 та 2012 роках.

Як повідомляв Харків Times, 24 грудня компанія Air Ocean Airlines запустила регулярні рейси між Києвом і Харковом на регіональному літаку Ан-148.

Air Ocean запустила прямі рейси між Харковом та Львовом. Літаки розраховані на 75 пасажирів і літатимуть двічі на тиждень.