Поліція перевіряє інформацію щодо замінування трьох об’єктів Харкова

Фото: ХарківTimes

У Харкові поліція перевіряє інформацію, що надійшла сьогодні, 24 грудня, про закладання вибухівки на території трьох об’єктів міста.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Інформація про мінування будівель по вулиці Полтавський Шлях, майдані Героїв Небесної Сотні та Привокзальній площі до поліції надійшла о 9:38.

За вказаними адресами виїхали вибухотехніки та кінологи.

Інформація зареєстрована в Єдиному обліку заяв та повідомлень територіальних підрозділів поліції, проводиться перевірка.

Як повідомляв Харків Times, 13 грудня через загрозу вибуху евакуювали співробітників та відвідувачів Харківського апеляційного суду та перевірили ресторан, універмаг та популярні ТРЦ.

14 грудня анонім знову повідомили про закладання вибухівки у будівлі Харківського апеляційного суду.

15 грудня електронною поштою надійшло повідомлення про замінування кількох об’єктів міста, у тому числі й вокзалу.

16 грудня поліція перевірила повідомлення про замінування головного залізничного вокзалу Харкова. Інформація очікувано не підтвердилася.

Цього ж дня на проспекті Науки у Харкові оперативники затримали чоловіка, який дезінформував правоохоронців, повідомивши про закладання вибухівки на території Південного вокзалу.

17 грудня поліція Харкова шукала вибухівку в будівлі суду на майдані Героїв Небесної Сотні, на автовокзалі, станції “Левада” та в супермаркеті на проспекті Гагаріна. Вибухонебезпечних предметів чи речовин правоохоронці не виявили.

20 грудня у поліцію Харкова повідомили про замінування двох супермаркетів та автомобіля, що стоїть на парковці біля суду. Ця інформація також виявилася неправдивою.

21 грудня поліція Харкова шукала автомобіль із 50 кг тротилу.