Вдарив ножем за гучну музику – жителю Люботина ухвалили вирок

Фото: aif.md

Люботинський міський суд Харківської області ухвалив вирок раніше засудженому 38-річному місцевому жителю, який з ножем напав на чоловіка. Причиною конфлікту стала занадто гучна, на думку обвинуваченого, музика.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

За інформацією слідства, інцидент стався у червні 2021 року. Жителя Люботина обурило, що вулицею, повз його будинок йшла компанія молодих людей із гучно включеною музикою. Люботинець у цей момент був п’яний. На його претензії відповів один чоловік із компанії. Конфлікт міг би згаснути, не спалахнувши, оскільки група пішла далі. Але розпалений алкоголем люботинець вирішив інакше.

Він узяв ніж і пішов слідом за аматорами музики. Наздогнав їх на іншій вулиці і вдарив ножем у шию чоловіка, з яким вступив у конфлікт. За інформацією слідства, рана виявилася серйозною – від неминучої загибелі потерпілого врятувала своєчасно надана медична допомога.

Дії люботинця слідство кваліфікувало як замах на умисне вбивство (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України).

“Обвинувачений під час розгляду справи судом свою провину не визнав та запевняв, що наміру на вбивство в нього не було та він хотів лише спричинити потерпілому тілесні ушкодження.”, – розповіли в прокуратурі.

Люботинський міський суд погодився зі звинуваченням та визнав чоловіка винним ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України. 25 листопада суд засудив обвинуваченого до 10 років позбавлення волі.

Вирок поки не набрав законної сили, триває час на його апеляційне оскарження.

Як повідомляв Харків Times, у Люботині під час пожежі у приватному будинку врятували дівчину з різаною раною руки.