Водопостачання на Північній Салтівці комунальники обіцяють відновити сьогодні

Фото: city.kharkov.ua

«Харківводоканал» обіцяє сьогодні, 17 листопада, до 20:00 відновити водопостачання двох багатоквартирних будинків, що залишаються без води, на вулиці Наталії Ужвій. Ще у шести будинках воду дали вчора увечері.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради із посиланням на начальника служби зовнішніх водопровідних мереж Київського району КП «Харківводоканал» Віталія Чупандіна.

«На цій ділянці ведуться комплексні ремонтні роботи з благоустрою прибудинкових територій, встановлюються дитячі майданчики та відновлюється дорожнє покриття. У рамках цих заходів було ухвалено рішення про перекладання 190 метрів технічно зношеного внутрішньобудинкового водоводу діаметром 160 мм, що проходить вздовж дитячого майданчика. Роботи проводяться методом санації із застосуванням нових поліетиленових труб», – сказав Чупандін.

Як повідомляв Харків Times, бригади КП «Харківводоканал» проводять заміну трубопроводу холодного водопостачання у Новобаварському районі міста та обіцяють закінчити ремонт до 25 листопада.