Дорожники оновили покриття на дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський у Харківській області

Дорожники оновили покриття на 130 км автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський у Харківській області та завершують роботи з її облаштування у Донецькому напрямку.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Служби автодоріг України у Харківській області.

Минулого року по Донецькому напрямку із застосуванням перевантажувача асфальтобетонної суміші відновили 95 км дорожнього покриття.  Ще 27 км були відновлені до 2020 року. На 2021 рік по цьому напрямку залишалась ділянка на в`їзді до Харкова та ділянка в межах Чугуєва, які вже також відновлені.

На всій протяжності ремонту дороги також встановлювали нові автобусні зупинки, демонтували існуючий та влаштовували новий бортовий камень, влаштовували лотки для забезпечення водовідведення води з проїзної частини, виконували земляні роботи з відновлення узбіч, облаштування з’їздів та примикань, встановлювали металеве бар’єрне огородження, наносили дорожню розмітку.

“На сьогоднішній день із 130 км дорожнього покриття в двох шарах готово 100%. В цьому році плануємо закінчити повністю всі роботи на відрізку дороги від Харкова до кордону з Донецькою областю, з яких залишилось облаштувати п’ять зупинок громадського транспорту, встановити нові дорожні знаки та завершити нанесення дорожньої розмітки і бар’єрної огорожі”, – йдеться у повідомленні.

Траса М-03 – автомобільна дорога міжнародного значення протяжністю 872,8 км. Проходить територією Київської, Полтавської, Харківської, Донецької та Луганської областей. Збігається з частиною Європейського автомобільного маршруту E40.

Як повідомляв Харків Times, у жовтні 2021 року шляховики розпочали роботи з поточного середнього ремонту мосту дороги Т-21-22 Ізюм — Барвінкове км 13+652.

На Харківщині шляховики планують капітально відремонтувати автомобільну дорогу державного значення Т-21-21 Лозова – Близнюки – Барвінкове – Велика Комишуваха на ділянці км 59+600 – км 66+300.