У Харкові відбудеться фестиваль польської та української музики

Фото: из открытых источников

16 листопада у Харкові розпочне роботу ХХІІ Відкритий фестиваль польської та української музики імені Кароля Шимановського.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

Фестиваль буде проводитись в онлайн-форматі за номінаціями: фортепіано, оркестрові струнно-смичкові інструменти, оркестрові духові та ударні інструменти, народні інструменти, академічний вокал. З 16 по 19 листопада відбудуться дистанційні прослуховування учасників, результати яких буде оприлюднено 22 листопада.

Завершиться фестиваль заключним гала-концертом, відеозапис якого буде розміщено на сайтах школи та Департаменту культури, а також у соціальних мережах. Переможці отримають подарунки.

Засновники фестивалю – Харківське товариство польської культури та Дитяча музична школа №13 ім. Н. Т. Коляди. Захід проводиться за підтримки Харківської міської ради та Генерального консульства Республіки Польща у Харкові.

Довідка. Кароль Шимановський – польський композитор, життя та творчість якого нерозривно пов’язані з Польщею та Україною. Він народився 1882 року в селі Тимошівка Черкаської області. Перші музичні кроки зробив в Україні. Пізніше композитор жив та працював у багатьох країнах світу, але саме Україна назавжди залишалася для нього країною натхнення.

Як повідомляв Харків Times, у трамваях чеського Брно з’явилися вірші харківських поетів.

На фото: Кароль Шимановский