Поліція перевірила інформацію про мінування “Харківводоканалу” та ЦУМу (фото)

Фото: hk.npu.gov.ua

У Харкові поліція завершила перевірку інформації щодо мінування будівель комунального підприємства по вулиці Конторській та торгового центру на Павлівській площі.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Повідомлення про закладання вибухівки до цих будинків надійшло до поліції 10 листопада о 17:38 зі служби 102.

За адресами виїжджали фахівці вибухотехнічної служби та слідчо-оперативні групи територіальних підрозділів поліції.

“Фахівці обстежили 6300 кв. метрів приміщень та 500 кв. метрів прилеглої території, евакуювали 129 громадян. Ніяких вибухонебезпечних предметів під час оглядів виявлено не було”, – розповіли в поліції.

Інформація зареєстрована в Єдиному обліку заяв та повідомлень територіальних підрозділів поліції.

Згідно з інформацією з щоденного звіту про опертивну обстановку у Харківській області, поліцейські шукали вибухівку в приміщеннях КП “Водоканалу” (вул. Конторська,90), та ЦУМу (площа Павлівська,1/3).

Як повідомляв Харків Times, 10 листопада з будівлі Центрального універмагу на Павлівській площі евакуювали людей – вибухотехніки перевіряють інформацію про мінування торговельного комплексу.

10 листопада о 12:56 на номер «101» надійшло повідомлення про мінування школи № 11. Оскільки у різних районах міста під цим номером працюють два різні навчальні заклади, довелося перевірити обидва.

8 листопада правоохоронцям довелося перевіряти повідомлення про мінування аеропорту «Харків», де не виявили вибухонебезпечних предметів та речовин.

У будівлі торгового центру Ave Plaza того ж дня вибухівку шукали двічі – й також не знайшли.

Крім того, до поліції надійшло електронне повідомлення про замінування п’яти торгових центрів у різних районах міста, а також Центрального ринку.