У Новобаварському районі відкрили новий клуб для занять спортом та творчістю (фото)

Фото: city.kharkov.ua

29 жовтня після капітального ремонту відкрили новий клуб за місцем проживання «Фенікс» на вулиці Петра Свинаренка, 9 у Новобоварському районі Харкова.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

УУ залах загальною площею понад 400 кв. м можна буде займатися різними видами спорту. Також там проводитимуть розвиваючі заняття для дітей.

Відкрив комплекс секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що у місті розвиватимуть мережу клубів за місцем проживання.

«Такі центри мають бути у кожному мікрорайоні, бо тут діти можуть гармонійно розвиватися – займатися спортом, малюванням, музикою, театром. Добре, що ми відкрили новий клуб зараз, на канікулах, і діти можуть з користю та цікаво проводити вільний час. Вважаю, що ми маємо відкривати більше подібних центрів та створювати умови для проведення різних гуртків та секцій», – підкреслив Ігор Терехов.

Зазначимо, що загалом у новому комплексі планується відкрити три секції – з карате, де заняття проводитиме чемпіонка світу з традиційного карате Вікторія Соколова, самбо – з тренером Сергієм Гусаренком, який виховав понад 30 чемпіонів та призерів України, а також гурток раннього розвитку – під керівництвом директора школи мистецтв, методиста вищої категорії Наталії Волошко. Відвідувати клуб зможуть жителі мікрорайону приватного сектора (Липовий Гай, Пилипівка, Лідне, Нова Баварія).

Як повідомляв Харків Times, 3 жовтня було відкрито після реконструкції Ново-Баварський сквер.