Кампанія Терехова забезпечила йому підтримку на рівні Кернеса – Карасьов

Фото: Вадим Карасьов / Facebook

Те, що рейтинг кандидата на пост Харківського міського голови Ігоря Терехова за соціологічними опитуваннями впритул наблизився до результатів Геннадія Кернеса на минулорічних виборах, є наслідком успішно обраної стратегії, вважає політолог Вадим Карасьов.

Про це Карасьов написав у Facebook.

“Перше – це продовження “курсу Кернеса” з розвитку міста, але в іншій стилістиці, більш компромісній та респектабельній. Друге – політично грамотні ставки на конструктивну співпрацю з Києвом. Стратегічне значення міста для Сходу та країни загалом важко заперечити. Третє – ставка на виборців із різними політичними уподобаннями. Це може виглядати як певний популізм, але саме на місцевих виборах така стратегія дає можливість городянам знаходити спільні інтереси, а не шукати протиріччя. Завдяки цьому курсу Терехову, власне, і вдалося зміцнити свої позиції в місті. Завдяки грамотній ресурсній та електоральній стратегії Терехов до фінішу кампанії виглядає найоптимальнішим вибором для Харкова”, – заявив Карасьов.

Політолог також звернувся до мешканців Харкова із закликом брати участь у виборах 31 жовтня:

“Закликаю харків’ян прийти на вибори та проголосувати за Харків”, – написав він.

Як повідомляв  Харків Times, за даними дослідження соціологічної компанії Human Research, на майбутніх виборах мера Харкова за Ігоря Терехова готові проголосувати 55,8%, за Михайла Добкіна – 25,9%. Рейтинги решти кандидатів виявилися нижчими за 4%. Опитування проводилось у період з 12 по 22 жовтня 2021 р. У дослідженні взяли участь 1613 харків’ян. Статистична помилка вибірки вбирається у 2,6%.