У Харкові планують побудувати Льодову арену (фото)

Фото: city.kharkov.ua

22 жовтня, в парку Машинобудівників відбулася презентація проекту фізкультурно-оздоровчої споруди «Льодова арена».

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

У заході взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За його словами, це буде сучасний багатофункціональний спортивний комплекс для проведення змагань з хокею, баскетболу, волейболу, шорт-треку, фігурного катання, дзюдо, боксу тощо. Але при цьому комплекс повинен дати можливість для занять спортом звичайним харків’янам.

«Це не повинна бути арена виключно для професіоналів. Я хочу, щоб харків’яни приходили сюди і мали масу можливостей для занять різними видами спорту. Це має бути сімейне спортивне дозвілля: пограти в баскетбол, позайматися в тренажерному залі, поплавати в басейні. Все це разом узяте не просто формує спортивний імідж Харкова, але, що найголовніше, – популяризує здоровий спосіб життя», – підкреслив Ігор Терехов.

Також у спорткомплексі можна буде проводити культурно-масові заходи – виставки, концерти. Арена розрахована приблизно на 3 тис. глядачів.

За словами Ігоря Терехова, підготовчі роботи планується провести вже цього року, а навесні наступного року – почати будувати.

Проєкт «Льодова арена» був поданий на участь у програмі Президента України «Україна – чемпіон». Будівництво комплексу планується здійснити за рахунок коштів цієї програми, а також бюджету міської територіальної громади Харкова.

Як повідомляв Харків Times, 10 жовтня біля палацу культури «Металіст» відкрили сквер з фентезі-зоною.

У суботу, 23 жовтня, на вулиці Полтавський Шлях відкриють Сквер мислителів. На святі виступлять симфонічний оркестр «Prime Orchestra» та Сергій Бабкін.