У Харкові досліджують пасажиропотік і мобільність міського транспорту

Фото: Новое время

У Харкові мають намір удосконалити міську транспортну мережу. З цією метою вперше буде проведено комплексне дослідження, що включає моніторинг пасажиропотоку і мобільність міського транспорту, а також соцопитування.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

Дослідження, яке проводить Представництво німецької компанії «Дорнієр Консалтинг Інтернешенал ГмбХ» спільно з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова, почалося сьогодні, 4 жовтня. Комплекс буде включати обстеження пасажиропотоків на всіх маршрутах громадського транспорту, інтенсивностей руху транспортних засобів, а також соціологічне опитування домогосподарств для вивчення закономірностей мобільності жителів міста.

«Вперше міська влада Харкова отримає реальні дані щодо мобільності населення, здобуті з використанням найкращих міжнародних та вітчизняних методик, які буде використано для розробки сучасних інструментів міського планування», – зазначили у Департаменті по взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами.

Керівник проєкту з боку німецької компанії «Дорнієр Консалтинг Інтернешенал ГмбХ» Валерій Мосьпан додав, що це дуже гарна можливість отримати актуальні та репрезентативні дані для розробки детального та якісного Плану сталої міської мобільності та транспортної моделі міста.

Дослідження буде проведено в рамках участі Харківської міської ради у проєкті «Інтегрований розвиток міст в Україні II», який виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального уряду Німеччини та Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Обстеження пасажиропотоків та інтенсивностей руху транспортних засобів триватиме з 4 по 8 жовтня, а соціологічне опитування – з 4 по 30 жовтня.

Як повідомляв Харків Times, 70 нових турецьких автобусів Karsan планують отримати в Харкові до 10 жовтня. Нові маршрути мають зв’язати Північну Салтівку з Основою, ХТЗ і центром міста.