На Салтівці міняють металевий водопровід на пластиковий

Фото: vodokanal.kharkov.ua

Бригади КП «Харківводоканал» ведуть заміну технічно зношених мереж холодного водопостачання по вул. Гвардійців Широнінців, 40 в Московському районі.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради з посиланням на начальника Московського району служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» В’ячеслава Глущенка.

За його словами, на цій ділянці постійно виникали аварійні ситуації та протікання, тому було прийнято рішення про заміну металевих труб, що відслужили свій термін, на практичні, поліетиленові. Тут буде відновлено 300 м технічно зношених мереж діаметром 400 мм. Також на ділянці планується замінити запірну арматуру.

«При перекладанні застосовується ефективний метод санації, що дозволяє мінімізувати земляні роботи. До ремонту приступили на початку місяця, вже виконали санацію магістралі і всі підготовчі етапи перекладки», — зазначив В’ячеслав Глущенко.

Також він повідомив, що водопостачання у жителів відключать тільки на короткий час для перемикання комунікацій. Після завершення ремонтних робіт бригада впорядкує місця розриття.

За даними підприємства, всього з початку року в Московському районі замінили 2 531 метр технічно зношених мереж холодного водопостачання.

До кінця року в Харкові заплановано перекласти більше 24 км водопровідних мереж.

Як повідомляв Харків Times, на «Харківводоканалі» створено комплекс з перекачки та очищення стічних вод.

Бригади КП «Харківводоканал» проводять капітальний ремонт внутрішньобудинкових комунікацій водопостачання та водовідведення в Київському районі.