Стало відомо, які дороги планують відремонтувати у Харківській області в 2022 році

Фото: oblrada.kharkov.ua

Служба автомобільних доріг у Харківській області на сьогодні провела тендерні процедури і законтрактувала виконання ремонтних робіт на протяжності 780 км доріг державного значення, в роботі наразі – 446,6 км.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі обладміністрації з посиланням на інформацію начальника САД Андрія Алексєєва.

“Якщо в цьому році ми сконцентрувалися на окружній дорозі – це був найбільш завантажений об’єкт по трафіку і найбільш важливий для Харкова та області – то наступного року ми концентруємося на напрямку Харків-Київ у межах Харківської області. У цьому році ми готуємося, завершуємо проєкти, проводимо тендерні процедури”, – зауважив Алексєєв.

Наступного року в планах дорожників – завершити повністю харківську окружну, відремонтувавши ті ділянки, на яких не було робіт у 2021-му. Крім того, плануються роботи в напрямку Золочів – Максимівка, вже проведені тендерні процедури на ділянку дороги Харків – Золочів, де теж наступного року мають стартувати роботи. Також планується провести ремонт державної автодороги Харків – Вовчанськ від міста Харків до меж Харківського району.

Директор ДП “Дороги Харківщини” Ігор Турченко повідомив, що цього року в області відремонтували майже 70 км місцевих доріг, оновивши 14 автодоріг і 5 мостів місцевого значення. За його словами, на всіх дорогах місцевого значення в області, які планували відремонтувати в 2021 році, вже завершено роботи.

“Основні об’єкти ремонту автомобільних доріг місцевого значення, на яких цього року велися роботи, – це Харків – Липці – Борисівка, Новоіванівка -Орілька на Чернявщину, під’їзд до села Вільхівка, Студенок – Суха Кам’янка, Старий Салтів – Великий Бурлук – Приколотне, Ізюм – Оскіл”, – зазначив Турченко.

На мостах місцевого значення, які також запланували відремонтувати цього року, на сьогодні роботи звершили на 90%. Зокрема, на мосту Куп’янськ-Кругляківка роботи – уже на завершальній стадії, ступінь виконання становить 99%. На 95% виконано ремонт пішохідного мосту в Чугуєві – наразі підрядник завершує монтаж освітлення та робить розмітку. А на мосту Ізюм-Барвінкове закінчується монтаж відкосів.

Також в області є два об’єкти, які цього року почали ремонтувати за рахунок економії коштів у системі “Прозоро” і які дещо відстають у графіках виконання робіт. Це міст на дорозі Дергачі-Дворічний Кут, де сьогодні виконують роботи з асфальтування нижнього шару покриття, і міст на автошляху Золочів-Козача Лопань – наразі там закінчується буріння паль і будуть укладатися плити.

Турченко зазначив, що на дорожнє покриття гарантійний термін складає 5 років, на заміну основи – 10 років.