Харківська важкоатлетка перемогла на молодіжному чемпіонаті Європи

Харків’янка Каміла Конотоп посіла перше місце на п’єдесталі чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді.

Про це Харків Times повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту міськради.

У Рованіємі (Фінляндія) з 23 вересня по 4 жовтня проходить чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів (U-20) і молоді (U-23).

На цьому турнірі Україна представлена ​​30 спортсменами: 15 важкоатлетів виступають на молодіжному рівні, 15 — на юніорському. Зокрема, виступає в Фінляндії і 20-річна харків’янка Каміла Конотоп — чемпіонка Європи серед дорослих та учасниця Олімпіади-2020.

У сумі двоборства у ваговій категорії 59 кг Каміла Конотоп взяла 209 кг. Це не найкращий результат в кар’єрі спортсменки, але і його вистачило для “золота”.

А “срібло” з результатом 203 кг виборола ще одна українка — Аліна Захарченко.

Як повідомляв Харків Times, в квітні цього року харків’янка Каміла Конотоп завоювала три золоті медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який проходив в Москві. А у травні стала вже чемпіонкою світу в юнацькій категорії.

В Олімпійських іграх в Токіо взяли участь 16 спортсменів з Харкова, в тому числі важкоатлетка Каміла Конотоп.