У Харкові напали на “швидку”, яка приїхала до пацієнта

Фото: КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"

У Харкові кілька чоловіків напали на автомобіль “швидкої допомоги”, а очевидці знімали це на відео. За допомогою до поліції звернулися медики.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Інцидент стався 15 вересня. О 16:24 бригада ЕМД 904 прибула на виклик до 43-річного чоловіка, який потребував госпіталізації. Водій спецавтомобіля відправився на допомогу медикам, щоб допомогти винести з багатоповерхівки пацієнта на ношах.

“У той час, коли авто ЕМД залишилося без нагляду, кілька невідомих підійшли до нього і почали ногами і палицями знищувати спеціалізований автомобіль. За кілька хвилин автомобілю було завдано значних пошкоджень”, – розповіли в Центрі ЕМД.

Також зазначається, що на спецавтомобіль напали серед білого дня, на очах у свідків, жоден з яких не звернувся до поліції.

“Більш того, багато хто знімав все на телефон. Поліцію на місце злочину викликала бригада ЕМД 409, опинившись разом з хворим біля пошкодженого авто”, – відзначили медики.

Поліція проводить розслідування інциденту.

Як повідомляв Харків Times, на вулиці Миру чоловік підійшов до автомобіля “швидкої допомоги” і почав бити в скло біля водія.