На Салтівці побудували локацію з ігровими та спортивними майданчиками (фото)

Фото: www.city.kharkov.ua

На території двору по вул. Академіка Барабашова, 38-а у Харкові облаштували зону відпочинку з лавками, а також встановили дитячі та спортивні майданчики.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

Ігрову зону з гумовим покриттям обладнали різноманітними гойдалками, а на спортивній, на гранвідсіві, змонтували гімнастичний комплекс. Поруч поставили новий баскетбольний майданчик і панна-корт для вуличного футболу.

З виконаними роботами 14 вересня ознайомився секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що таку локацію побудували на прохання місцевих жителів. Тепер же, за їх зверненнями, її доукомплектують.

“Я був тут буквально на початку року, ми обіцяли побудувати майданчик і сьогодні його відкрили. Тут можна гратися дітям, відпочивати жителям району, займатися спортом усім охочим. Встановимо ще тенісні столи”, – повідомив Терехов.

Як повідомляв Харків Time, 17 серпня три нові майданчики для ігор, занять спортом і відпочинку відкрилися у районі Нові доми.

14 вересня відкрили багатофункціональну зону відпочинку на вул. Северина Потоцького, 32 в Індустріальному районі Харкова.