У центрі Харкова відкрився ярмарок одягу та їжі (фото)

Фото: city.kharkov.ua

3 вересня на площі Свободи в Харкові відкрився святковий ярмарок товарів, присвячений Дню підприємця.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

На ярмарку можна купити м’ясну і молочну продукцію, кондитерські та хлібобулочні вироби, мед, одяг, квіти, саджанці і багато іншого. Свою продукцію харків’янам і гостям міста пропонують більше 50 суб’єктів господарювання.

Окремо представлені кращі фуд-проекти міста, які організували зони з їжею, напоями і місцями для відпочинку.

У відкритті ярмарку взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. За його словами, такі ярмарки будуть проводитися постійно.

«Тут представлені харківські товаровиробники. І люди задоволені, бо ціни нижчі, ніж у магазинах, і підприємці, тому що для них це додаткова реклама. Думаю, такі ярмарки стануть традиційними», – зазначив Ігор Терехов.

Також у рамках ярмарку Харківський обласний центр зайнятості презентує можливості працевлаштування на промислових підприємствах міста й області. У відвідувачів, зокрема, молоді, є можливість пройти тестування, написати резюме та отримати поради для подальшого працевлаштування.

Як повідомляв Харків Times, з 7:00 3 вересня до 12:00 6 вересня буде заборонено рух транспорту по площі Свободи, на ділянці від перехрестя вул. Сумська – вул. Свободи до Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.