З центру Харкова до гіпермаркету “Метро” запустять нові автобуси Karsan

Фото: .city.kharkov.ua

У Харкові розшириться мережа маршрутів, на яких курсуватимуть нові автобуси турецького виробництва Karsan. У найближчі дні нові машини вийдуть на маршрут 217е (мадан Конституції – Метро Кеш енд Керрі Україна, що на Олексіїївці).

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради з посиланням на директора КП «Тролейбусне депо №2» Дмитра Липового.

Стартувати автобуси будуть з площі Конституції, виїжджати на проспект Науки, далі біля пам’ятника Солдату на Клочківську, потім на Олексіївку і до гіпермаркету.

Липовой нагадав, що з сьогоднішнього дня в Харкові відновлені автобусні маршрути №17е, 245е та 272е. Зараз на них курсують 13 восьмиметрових автобусів.

«Маршрути тільки почали роботу, тому графіки руху ще коригуються, як і кількість рухомого складу. За необхідності будемо додавати. Я хочу, щоб усі розуміли: це маршрути, які приватні перевізники припинили обслуговувати, але в них є величезна затребуваність серед жителів міста. Тому міський транспорт відновлює перевезення на цих маршрутах. Тобто, ці маршрути стали муніципальними – інших перевізників там немає і не буде», – зазначив Дмитро Липовий.

За його словами, тарифи на проїзд залишилися точно такими ж, якими були до припинення роботи маршрутів, – від 7 до 10 грн. Тільки тепер оплата надходить до комунального підприємства і виключно за системою «E-ticket» – готівкові гроші на муніципальних автобусних маршрутах не приймають.

Як повідомляв Харків Times, влада Харкова планувала закупити близько 500 автобусів турецької фірми Karsan, які стануть основою для створення в місті муніципального автобусного громадського транспорту.

Перша партія автобусів виробництва турецької компанії Karsan прибула до Харкова. І 18-го серпня одна з нових машин пройшла обкатку на 245-му маршруті.

Автобуси прибули двох класів: великі, восьмиметрові, та менші, шостиметрові. Великі експлуатуватимуться на лініях із значним пасажиропотоком і в години-пік, малі — на менш завантажених маршрутах.

Всього до кінця року в Харкові з’явиться 150 нових автобусів з низькою підлогою, ще 350 машин будуть зібрані в Харкові.

1 вересня нові автобуси Karsan запустили на Салтівку і Олексіївку.